Maradona na odwyku. Kolejne problemy zdrowotne Argentyńczyka

Maradona

Zdjęcie: Sky Sports

Były reprezentant Argentyny, po wyjściu ze szpitala trafi na odwyk alkoholowy.

Diego Maradona na początku listopada trafił do szpitala. Początkowo wskazywano na objawy anemii oraz depresji. Po przeprowadzonych badaniach, lekarze znaleźli u byłego reprezentanta Argentyny, krwiaka mózgu. Podjęto decyzję o konieczności przeprowadzenia operacji. Stwierdzono, że taki uraz mógł powstać tylko w wyniku poważnego wypadku, jednak legenda światowej piłki twierdzi, że nie przypomina sobie takiej sytuacji.

Nie jest to pierwszy raz kiedy była gwiazda SSC Napoli trafia do szpitala. Najbardziej w pamięci kibiców zapisał się moment zasłabnięcia Maradony podczas meczu Argentyna – Nigeria na Mistrzostwach Świata w Rosji. Już wcześniej, bo w 2004 roku, znalazł się pod opieką lekarzy, po zgłoszeniu problemów z sercem oraz układem oddechowym. W styczniu 2019 roku znowu trafił do szpitala przez krwawienie w układzie pokarmowym. Jak donoszą media, przyczyną takich sytuacji był zabawowy styl życia byłego piłkarza.

„To chyba najtrudniejszy moment w jego życiu” – tak do zaistniałej sytuacji odniósł się prawnik Argentyńczyka– Matias Morla. Były reprezentant Argentyny trafi teraz na odwyk alkoholowy. Warto nadmienić, że w 2007 roku Maradona samodzielnie zapisał się do kliniki w Buenos Aires, by poradzić sobie ze swoim uzależnieniem.

Chodzi o to, aby Diego był otoczony przez ludzi, którzy są mu najbliżsi i pomogą mu wyzdrowieć. Nadal konieczna będzie obserwacja psychologiczna i medyczna” – tak całą sytuację podsumował Carlos Diaz – psycholog zajmujący się byłym piłkarzem.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.