Maradona na odwyku. Kolejne problemy zdrowotne Argentyńczyka

Maradona

Zdjęcie: Sky Sports

Były reprezentant Argentyny, po wyjściu ze szpitala trafi na odwyk alkoholowy.

Diego Maradona na początku listopada trafił do szpitala. Początkowo wskazywano na objawy anemii oraz depresji. Po przeprowadzonych badaniach, lekarze znaleźli u byłego reprezentanta Argentyny, krwiaka mózgu. Podjęto decyzję o konieczności przeprowadzenia operacji. Stwierdzono, że taki uraz mógł powstać tylko w wyniku poważnego wypadku, jednak legenda światowej piłki twierdzi, że nie przypomina sobie takiej sytuacji.

Nie jest to pierwszy raz kiedy była gwiazda SSC Napoli trafia do szpitala. Najbardziej w pamięci kibiców zapisał się moment zasłabnięcia Maradony podczas meczu Argentyna – Nigeria na Mistrzostwach Świata w Rosji. Już wcześniej, bo w 2004 roku, znalazł się pod opieką lekarzy, po zgłoszeniu problemów z sercem oraz układem oddechowym. W styczniu 2019 roku znowu trafił do szpitala przez krwawienie w układzie pokarmowym. Jak donoszą media, przyczyną takich sytuacji był zabawowy styl życia byłego piłkarza.

„To chyba najtrudniejszy moment w jego życiu” – tak do zaistniałej sytuacji odniósł się prawnik Argentyńczyka– Matias Morla. Były reprezentant Argentyny trafi teraz na odwyk alkoholowy. Warto nadmienić, że w 2007 roku Maradona samodzielnie zapisał się do kliniki w Buenos Aires, by poradzić sobie ze swoim uzależnieniem.

Chodzi o to, aby Diego był otoczony przez ludzi, którzy są mu najbliżsi i pomogą mu wyzdrowieć. Nadal konieczna będzie obserwacja psychologiczna i medyczna” – tak całą sytuację podsumował Carlos Diaz – psycholog zajmujący się byłym piłkarzem.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *