Manuel Akanji trafi do Interu?

bvb.de

Borussia Dortmund nie znalazła jeszcze kupca na 27-letniego Manuela Akanjiego. Według Sport1 szwajcarski środkowy obrońca odstraszył kluby swoimi wysokimi wymaganiami finansowymi.

Juventus był jednym z klubów, który wykazał zainteresowanie, ale wysokie wymagania płacowe Akanji odstraszyły potencjalnych pracodawców. Według doniesień Szwajcar chce zarabiać około 13 milionów euro, ale dla możliwych kupców ta kwota jest zbyt wysoka i jeśli Akanji ma odejść tego lata, musi obniżyć swoje wymagania dotyczące wynagrodzenia.

Z zaledwie rocznym okresem pozostałym do końca obecnej umowy Akanji znajduje się w hierarchii środkowych obrońców za Matsem Hummelsem, Niklasem Süle i Nico Schlotterbeckiem.

Sam zawodnik chciałby przenieść się do Premier League, najlepiej do Manchesteru United, ale przy Raphaelu Varane, Harrym Maguirze, Lisandro Martinezie i Victorze Lindelöfie przeprowadzka jest mało prawdopodobna. Jednym miejscem, do którego może trafić szwajcarski obrońca tego lata, jest Inter. Jeśli Milan Škriniar opuści włoską drużynę na rzecz PSG, Inter mógłby zabiegać o Akanjiego, który podobno mógłby odejść za 20 milionów euro.

Źródło: Sport1/Get German Football NewsDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.