Maciej Rybus zdradził, że przejdzie operację w grudniu

Maciej Rybus / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Lokomotiw Moskwa w czwartej serii gier Ligi Mistrzów uległ piłkarzom Juventusu Turyn (1:2) i tym samym Wojciech Szczęsny i spółka uzyskali awans do fazy pucharowej Champions League.

– Nastawiliśmy się w końcówce na ten punkt. Douglas Costa pokazał jednak świetne umiejętności. Przegrywamy 1:2 po bardzo dobrym meczu. Trzeba nas pochwalić. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy nawet wygrać – skomentował porażkę Maciej Rybus w “Polsacie Sport”. Całe spotkanie w barwach rosyjskiego klubu rozegrali Grzegorz Krychowiak oraz Maciej Rybus, którzy potwierdzili wysoką formę. Z kolei między słupkami mistrza Włoch dziewięćdziesiąt minut otrzymał Wojciech Szczęsny, który nie ponosi żadnej winy za utraconego gola.

Lewy obrońca reprezentacji Polski zdradził również, że w grudniu zostanie operowany, ponieważ od dłuższego czasu narzeka na problemy z pachwiną. – Mam swoje problemy zdrowotne. Miałem mieć operację, ale będzie ona w grudniu. Zdecydowaliśmy wspólnie z klubem, że do tego momentu dam z siebie wszystko i będę grał na tyle, na ile będę mógł – tłumaczy. Jerzy Brzęczek powołał Macieja Rybusa na listopadowe spotkania eliminacji mistrzostw Europy 2020.

źródło: polsatsport.pl / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *