Lyon wycofał się z transakcji z Juventusem

Sami Khedira

Zdjęcie: goal.com/en-us

Sami Khedira był o krok od tymczasowej przeprowadzki do wschodniej Francji. Niemiec miał zasilić szeregi Lyonu na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Według doniesień francuskiego dziennika “L’Equipe” finalizację transakcji zablokował trener “Les Gones”, Sylvinho. Brazylijczyk nie był zadowolony z fizycznej kondycji Khediry, która nie wywarła na nim wrażenia. Po tym, jak szkoleniowiec okazał się sceptycznie nastawiony do możliwości i umiejętności pomocnika, kierownictwo Lyonu zdecydowało się wycofać swoją ofertę.

Przenosiny Khediry miały być związane z kadrowymi problemami Juventusu. Emre Can i Mario Mandzukić są rzekomo niezadowoleni ze swojej obecnej sytuacji w klubie, a w związku ze zbliżającym się terminem zgłoszenia zawodników do rozgrywek Ligi Mistrzów szefostwo “Bianconeri” zdecydowało się na pewne ruchy na rynku transferowym.

Mimo całego zamieszania Sami Khedira znalazł się w kadrze Juventusu na zbliżające się nieubłaganie rozgrywki Champions League.  Wspomniany Can został z kolei pominięty i nie może liczyć na występy w europejskich pucharach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *