Udostępnij:

LM: Wyjazdowy remis Ajaxu!

W spotkaniu grupy F 2 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Ajax Amsterdam zremisował w wyjazdowym spotkaniu z cypryjskim APOEL Nikozja 1:1.

Pierwsi bramkę zdobyli piłkarze Ajaxu, w 28 minucie do bramki cypryjczyków trafił Andersen. Goście z Amsterdamu jednak nie cieszyli się długo z tego prowadzenia, bowiem 3 minuty sędzia podyktował rzut karny dla APOEL-u, który pewnie wykorzystał Manduca i wynik brzmiał 1:1. Taki rezultat utrzymał się do końca spotkania i obie drużyny podzieliły się punktami.

Arkadiusz Milik cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam (1:1) - 30.09.2014 (20:45)
28' L.Andersen (0:1)
31' G.Manduca (1:1) (k.)