LM: Skromne zwycięstwo Manchesteru United

sportskeeda.com

Manchester United wygrywa 1:0 z Benficą Lizbona na Estadio da Luz. Czerwone Diabły po 3. meczach mają komplet punktów.

Pierwsza połowa nie była ekscytującym wydarzeniem. Przez pierwsze 45. minut oglądaliśmy raptem jeden celny strzał, Matića, który bezproblemowo obronił 18-letni debiutant Mile Svilar.

Drugą połowę od celnego strzału zaczął Marcus Rashford, ale ponownie bezbłędnie Svilar. Młody bramkarz Benfici Lizbona wszystko robił dobrze, ale tylko do 64. minuty. Wtedy Marcus Rashford dośrodkował głęboko w pole karne z rzutu wolnego, a 18-latek wszedł do bramki… razem z piłką. Manchester objął prowadzenie, którego już nie oddał do samego końca. Gra Czerwonych Diabłów nie była ekscytująca, ale co najważniejsze, pozwoliła na zgarnięcie trzech punktów. Ekipa Mourinho ma komplet punktów i przewodzi w tabeli grupy A, natomiast Benfica z zerowym dorobkiem zamyka stawkę.