blank
Udostępnij:

LKE: To będzie rywal Legii Warszawa? Walijczycy bliżej awansu

W tym tygodniu ruszyły eliminacje w europejskich pucharach na sezon 2024/25.

W czwartkowym starciu Caernarfon Town FC udowodniło swoją przewagę, pokonując Crusaders FC wynikiem 2-0. Legia Warszawa w Lidze Konferencji grę rozpocznie od drugiej rundy. Zwycięzca wspomnianej pary zagra z polskim klubem w kolejnej rundzie.

Dynamiczne otwarcie Caernarfon Town FC

Już w 4. minucie meczu Morgan Owen wprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Kolejne minuty przyniosły szereg emocjonujących akcji, które utrzymywały napięcie na stadionie. Defensywa Crusaders FC, mimo wysiłków, nie zdołała powstrzymać kolejnych ataków, co dało przewagę gospodarzom.

Druga bramka dla zespołu z Walii padła w 37. minucie, kiedy to Zack Clarke umiejętnie wykorzystał zamieszanie w szeregach obronnych przeciwnika, podwajając przewagę Caernarfon.

Przed nadchodzącym rewanżem, który odbędzie się 17 lipca o godz. 20:45 w Belfaście, obie drużyny będą miały szansę przemyśleć swoje strategie. Crusaders, będąc pod presją wyniku, musi znaleźć sposób, by przełamać obronę Caernarfon, podczas gdy walijski zespół będzie dążyć do utrzymania swojej przewagi.