Ligue 1: Fenomenalny gol Grosickiego

Kamil Chmielewski

W spotkaniu 21. kolejki Ligue 1 Stade Rennes pokonało na wyjeździe ostatnie w tabeli Troyes 2:4. Jedną z bramek i to nie byle jaką zdobył skrzydłowy reprezentacji Polski Kamil Grosicki. Aby zdobyć bramkę Polak potrzebował zaledwie 5 minut!

Mimo wysokiej wygranej Rennes, pierwsze dwie bramki zdobyli gospodarze, co zaczynało pachnieć niespodziankę. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Camus w siódmej minucie, oraz Corentin w piętnastej.

Bramki dla gości zdobył dwukrotnie Diagne  w 21 i 39 minucie po rzucie karnym, oraz w 28 Dembele. Grosicki na boisku pojawił się w 76 minucie, pięć minut później zdobył bramkę dla Rennes na 4:2, tym samym ustalił ostatecznie wynik spotkania.

Troyes – Stade Rennais 2:4