Christian Pulisic
Udostępnij:

Liga Mistrzów: Pulisic strzela z rożnego! Reijnders z dubletem (SKRÓT WIDEO)

AC Milan dość pewnie pokonał Club Brugge 3:1 w jednym z meczów otwierających 3. kolejkę Ligi Mistrzów.

Początek spotkania mógł zwiastować niespodziankę. Przyjezdni w ciągu kilku minut stworzyli sobie dwie-trzy dobre okazje na otwarcie wyniku. Jednak to Milan zadał pierwszy cios. A konkretniej niezawodny w tym sezonie Christian Pulisic. I to z rzutu rożnego! Sytuacja belgijskiej ekipy skomplikowała się jeszcze bardziej po czerwonej kartce dla Raphaela Onyediki.

W drugiej połowie błysnął Tijani Reijnders, który zdobył dwie bramki. Brugge było w stanie odpowiedzieć jedynie trafieniem Kyrianiego Sabbe.