Bartosz Kapustka | Legia Warszawa 2024
Udostępnij:

Liga Konferencji: Spokojna wygrana Legii w Serbii (WIDEO)

Legia Warszawa nie miała większych problemów z TSC Backa Topola i wygrała 3:0 na terenie rywala.

Stołeczni udanie rozpoczęli rywalizację w Lidze Konferencji od zwycięstwa z Realem Betis, który teoretycznie miał być najtrudniejszym rywalem "Wojskowych" w tej fazie. Legioniści w starciu z Baćką Topola chcieli kontynuować pozytywną serię.

I też mieli zdecydowaną przewagę, gospodarze nie stworzyli zbyt wielu okazji zagrażających bramce Kacpra Tobiasza. Za to przyjezdni wyszli na prowadzenie już w jedenastej minucie, dobrą akcję sfinalizował Bartosz Kapustka. Tuż po zamianie stron na 2:0 strzelił Luquinhas, co podcięło skrzydła przeciwników. Wynik ustalił Kacper Chodyna w 62. minucie.

Przed Legią teraz ligowe starcie z GKS-em Katowice. W LK natomiast na początku listopada podejmą Dynamo Mińsk.