Eriksen i Rashford | Manchester United 2024
Udostępnij:

Liga Europy: Falstart Manchesteru United (WIDEO)

Mecz Manchesteru United z FC Twente miał mocno symboliczny wymiar dla Erika ten Haga.

Holender jako piłkarz przez większość kariery byl związany z Twente, a teraz jako trener prowadzi "Czerwone Diabły".

Jednakże od pierwszego gwizdka widać było, że nikt nie zamierza dawać forów w tym spotkaniu. W 35. minucie Christian Eriksen popisał się znakomitym strzałem, nie dając szans bramkarzowi oponentów. Wydawało się, iż wszystko idzie zgodnie z planem gospodarzy.

Do 68. minuty. Eriksen tym razem był jednym z antybohaterów. Duńczyk stracił piłkę na własnej połowie, przejął ją Sam Lammers i zostało mu nic innego jak strzelić gola dla Twente. Jednocześnie ustalił wynik - 1:1.