Leo Messi zostanie w PSG? Argentyńczyk wściekły na dziennikarzy

Messiego

Zdjęcie: Paris Saint-Germain


Sezon Leo Messiego w PSG nie jest wybitny. Gdybyśmy zobaczyli jego statystyki nie widząc imienia i nazwiska, zapewne powiedzielibyśmy, iż jest to świetny zawodnik, rozgrywający. On jest jednak jednym z najlepszych w historii, tak więc nie ma możliwości bronienia jego występów. Dziennikarze informowali, iż Messi chce wrócić do Barcelony.

Jak w fazie grupowej Lidze Mistrzów spełniał oczekiwania, tak jego występy w Ligue 1 są karygodne. Strzela, asystuje, ma swoje momenty, ale po pierwsze jest ich za mało, a po drugie to są tylko chwile. Messi nie angażuje się w pressing i nie pracuje dla drużyny, przyzwyczajony do stylu Barcelony. Pojawiały się oznaki braku szczęścia podczas pobytu w Paryżu. Najpierw nie chciał podać ręki trenerowi, potem dziennikarze mówili, że kontaktuje się z Barceloną. Generalnie plotki nie ucichały. Mówi się też o jego zachowaniu podczas meczu z Realem.  Messi widocznie się starał, ale mu nie szło. Próbował z karnego, z wolnego – nie wchodziło. Frustracja wzięła górę, gdy to Mbappe wziął sprawy w swoje ręce i zdobył gola na zwycięstwo. Messi nie cieszył się mocno z bramki.

Jak informuje “Le Parisien”, Messi nie ma zamiaru opuszczać Paryża w to lato. Ma kontrakt do 2023, wtedy zastanowi się nad swoją przyszłością. Leo ma być zły na dziennikarzy za ciągłe nakładanie presji oraz dolewanie oliwy do ognia jeśli chodzi o spekulacje transferowe. Argentyńczyk na pewno wolałby być w Barcelonie, ale mimo dotychczasowej frustracji pobytem w PSG, spróbuję powalczyć we Francji. Pojawiały się doniesienia, że ma dołączyć do MLS, do Interu Miami. “Atomowa Pchła” chyba jednak nie planuje jeszcze sportowej emerytury za oceanem.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.