Leo Messi zostanie w PSG? Argentyńczyk wściekły na dziennikarzy
Sezon Leo Messiego w PSG nie jest wybitny. Gdybyśmy zobaczyli jego statystyki nie widząc imienia i nazwiska, zapewne powiedzielibyśmy, iż jest to świetny zawodnik, rozgrywający. On jest jednak jednym z najlepszych w historii, tak więc nie ma możliwości bronienia jego występów. Dziennikarze informowali, iż Messi chce wrócić do Barcelony.
Jak w fazie grupowej Lidze Mistrzów spełniał oczekiwania, tak jego występy w Ligue 1 są karygodne. Strzela, asystuje, ma swoje momenty, ale po pierwsze jest ich za mało, a po drugie to są tylko chwile. Messi nie angażuje się w pressing i nie pracuje dla drużyny, przyzwyczajony do stylu Barcelony. Pojawiały się oznaki braku szczęścia podczas pobytu w Paryżu. Najpierw nie chciał podać ręki trenerowi, potem dziennikarze mówili, że kontaktuje się z Barceloną. Generalnie plotki nie ucichały. Mówi się też o jego zachowaniu podczas meczu z Realem. Messi widocznie się starał, ale mu nie szło. Próbował z karnego, z wolnego - nie wchodziło. Frustracja wzięła górę, gdy to Mbappe wziął sprawy w swoje ręce i zdobył gola na zwycięstwo. Messi nie cieszył się mocno z bramki.
Jak informuje "Le Parisien", Messi nie ma zamiaru opuszczać Paryża w to lato. Ma kontrakt do 2023, wtedy zastanowi się nad swoją przyszłością. Leo ma być zły na dziennikarzy za ciągłe nakładanie presji oraz dolewanie oliwy do ognia jeśli chodzi o spekulacje transferowe. Argentyńczyk na pewno wolałby być w Barcelonie, ale mimo dotychczasowej frustracji pobytem w PSG, spróbuję powalczyć we Francji. Pojawiały się doniesienia, że ma dołączyć do MLS, do Interu Miami. "Atomowa Pchła" chyba jednak nie planuje jeszcze sportowej emerytury za oceanem.
-

AktualnościKrytyka Thomasa Tuchela po porażce Anglii z Argentyną. Rooney: „Byliśmy zbyt bierni”













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 16:20
-


AktualnościFIFA odpiera zarzuty Deschampsa po porażce Francji 0:2 z Hiszpanią













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 15:38
-


AktualnościHistoryczny finał Mundialu 2026: Hiszpania zmierzy się z Argentyną w Nowym Jorku













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 15:07
-


AktualnościJude Bellingham uderzył Valentína Barco po porażce Anglii z Argentyną 2:1 w półfinale mundialu













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 14:36
-

AktualnościLionel Messi w centrum radości Argentyny po półfinale MŚ 2026 – dwie asysty i awans do finału z Hiszpanią













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 14:10
-

AktualnościEmiliano Martínez: „Został nam tylko jeszcze jeden ostatni mały krok” – bramkarz Argentyny po wygranej z Anglią 2:1













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 13:47




































