

Legia Warszawa ukarana przez UEFA
W dniu dzisiejszym europejska federacja piłki nożnej - UEFA ukarała zespół mistrza Polski - Legię Warszawa za wybryki swoich kibiców podczas wyjazdowego spotkania 5 kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej z KSC Lokeren przegranym przez ekipę z Warszawy 0:1.
Klub ze stolicy Polski został ukarany grzywną w wysokości 100 tysięcy euro, ale to nie wszystko. Kibice Legii otrzymali zakaz wyjazdowy na mecze w europejskich pucharach do końca sezonu 2014/15, a do tego następne dwa mecze "Wojskowych" na stadionie przy ul.Łazienkowskiej zostaną rozegrane bez udziału publiczności. Powodem takiej decyzji była naganna postawa kibiców podczas czwartkowego meczu w Belgii z Lokeren. Fanatycy Legii awanturowali się z policją, odpalili racę, a także z ich trybun dochodziły rasistowskie okrzyki.
źródło: własne/przeglądsportowy.pl
foto: bankier.pl
-
AktualnościJordania - Algieria przewidywane składy na mecz | 23.06.2026Nowacki / 22 czerwca 2026, 19:05
-




AktualnościZnamy wyjściowe jedenastki na mecz Argentyna - Austria (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 18:09
-




AktualnościZnamy wyjściowe jedenastki na mecz Argentyna - Austria (22.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 18:09
-



AktualnościJordania - Algieria sędzia meczu. Kto sędziuje to spotkanie?Kto sędziuje to spotkanie? (23.06.2026)Nowacki / 22 czerwca 2026, 17:11
-

AktualnościNorwegia - Senegal przewidywane jedenastki na mecz | 23.06.2026Nowacki / 22 czerwca 2026, 16:08
-

AktualnościAurélien Tchouaméni nie trenował z reprezentacją Francji przed meczem z IrakiemNowacki / 22 czerwca 2026, 15:47




































