Lechia Gdańsk – FC Barcelona relacja (na żywo)

Dziękuję za relację. Mam nadzieję, że moja pierwsza relacja “na żywo” przypadnie Wam do gustu. Komentujcie, oceniajcie i czytajcie kolejne artykuły!

22:40
KONIEC MECZU! Fantastyczny mecz, pełen szybkich akcji i wielu emocji! Doskonała oprawa i cudowny doping! Całe piękno piłki nożnej widoczne było dziś w Gdańsku na PGE Arenie. Końcowy wynik spotkania pomiędzy Lechią Gdańsk i FC Barceloną – 2:2.
22:39
GOOOO.. JEDNAK NIE MA GOLA! Ależ okazję zmarnował Tuszyński! Tak niewiele brakowało! Dośrodkowanie z prawej strony i napastnikowi Zielonych zabrakło kilku centymetrów, aby przeciąć lot piłki i skierować ją do bramki! Niestety nadal 2:2.
22:37
Krótki występ zaliczył Łazaj, który chwilę po wejściu na boisko nabawił się kontuzji i opuścił murawę na noszach.
22:36
Sędzia doliczył do drugiej połowy trzy minuty.
22:35
Tempo meczu znacząco spadło po zejściu Messiego. Drużyny nie forsują tempa i wydaje się, że mecz zakończy się wynikiem 2:2. Tym bardziej, że to już 90. minuta meczu.
22:33
Jeszcze jedna zmiana. Łazaj zmienia zdobywcę drugiej bramki dla Lechii – Grzelczaka.
22:31
Przez prawie 10 minut Neymar nie pokazał nic ciekawego. Dał się dwa razy sfaulować i to by było na tyle… Póki co trochę rozczarowujący występ.
22:28
Kolejna zmiana. Kasprzycki za Smuczyńskiego.
22:25
Z boiska schodzi Frankowski. W jego miejsce Duda.
22:22
Neymar na boisku! Ależ wrzawa! Messi zszedł z boiska. W jego miejsce Dongou! A supergwiazda zastępuje na placu gry Alexisa Sancheza! Historyczna chwila następuje właśnie teraz! Debiut Neymara w barwach Barcelony! Czy będzie to początek wielkiej współpracy brazylijsko-argentyńskiego duetu? Wszystko wskazuje na to, że tak!
22:18
Barcelona wraca do swojej gry. Bardzo przemeblowany skład, w którym grają młodzi wychowankowie Dumy Katalonii grają w taki sam sposób jak ich starsi koledzy. Coś wspaniałego!
22:15
Wszyscy zadają sobie jedno pytanie: “Kiedy na boisko wejdzie Neymar?!” Póki co Brazylijczyk się rozgrzewa.
22:12
Mecz się wyrównał. Atakują i jedni i drudzy. Mecz jest cały czas toczony w szybkim tempie.
22:08
Seria zmian w Barcelonie… Wchodzi sześciu nowych zawodników, ale wśród nich nie ma niestety brazylijskiej gwiazdy.
22:06
Po świetnej akcji Adriano, Messi zaliczył pudło meczu! Nie trafił w bramkę z trzech metrów!
22:02
GOOOOOOL DLA BARCELONY! Niewykorzystane sytuacje się mszczą! Messi i mamy 2:2!!! Doskonała akcja, charakterystyczna dla tej doskonałej drużyny i Messi, po świetnej asyście Alexisa, podcina piłkę nad bezradnym Małkowskim!
22:01
Dwie żółte kartki dla piłkarzy Lechii w odstępie minuty. Ukarani Tuszyński i Frankowski.
22:00
Zdobyta bramka dodała animuszu zawodnikom Lechii! Kolejny doskonale wykonany rzut rożny i Patryk Tuszyński stanął o krok od zdobycia bramki! Niestety przeniósł piłkę nad poprzeczką!
21:56
GOOOOOOOOL DLA LECHII! Cudowna bramka Piotrka Grzelczaka! Najpierw wygrał pojedynek z Montoyą, by później z ostrego kąta, strzałem lewą nogą pokonać bramkarza Barcelony! Cudowny początek drugiej części meczu!!!
21:54
W przerwie doszło do kilku zmian w obu zespołach: Z boiska schodzi Pinto i wchodzi Oier, z boiska schodzi Sebastian Madera i wchodzi Rafał Janicki, z boiska schodzi Jarosław Bieniuk i wchodzi Krzysztof Bąk. A Neymar pokazał trenerowi, że chce wejść na boisko. Czy doczekamy się jego debiutu i to w parze z Messim?
21:52
      Rozpoczęła się druga połowa! Messi na boisku! Neymar ciągle na ławce.
21:47
Ja już jestem gotów! Emocje po pierwszej połowie już zeszły. Czas na drugą połowę “Super Meczu”!
21:38
Koniec pierwszej części meczu! Po świetnych 45 minutach mamy remis 1:1. Piętnaście minut przerwy dla piłkarzy, sędziów i dla mnie! : )
21:37
Faul blisko pola karnego Lechii. Przed szansą stanął Messi, jednak kolejną, bardzo efektowną paradą popisał się Bąk!
21:36
Sędzia Paweł Gil doliczył jedną minutę.
21:33
Tempo meczu nieznacznie spało. Barcelona długo utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi sforsować defensywy Lechii.
21:26
Ależ groźna jest Barcelona! Kolejna świetna akcja Messiego, który rozprowadza piłkę w każdej akcji Barcy. Jedno podanie i przed szansą stanął Alexis jednak nie trafił w bramkę! W odpowiedzi blisko pokonania Pinto był Tuszyński jednak nie trafił czysto głową w piłkę i bramkarz Barcy złapał ją bez problemów.
21:25          Tym razem dośrodkowanie Matsuiego próbował zamienić na bramkę Madera, jednak strzelił ponad bramką. Ostatnie trzy minuty pod o dziwo dyktando Lechii.
21:21
Akcja bez zmian… Barcelona ma ogromną przewagę i raz po raz konstruuje akcje. Najgroźniejsze prawą flanką. Tymczasem druga zmiana w Lechii. Tuszyński zastąpił Buzałę
21:15
GOOOOOOL DLA BARCELONY! I już! 1:1! Barcelona w swoim stylu rozpracowała Lechię. Doskonale pod akcję podłączył się prawy obrońca – Montoya. Dograł idealną piłkę wzdłuż linii pola bramkowego i Sergi Roberto wpakował piłkę do pustej bramki!
21:13
Cały czas atakuje Barcelona. Wydaje się, że zdobycie wyrównującej bramki to kwestia czasu… Doping na stadionie jest bezustanny i baardzo głośny!
21:12
Zmiana w Barcelonie. Schodzi Tello, a w jego miejsce pojawia się Joan Angel
21:08
Szybka odpowiedź Barcelony. Messi był bardzo bliski zdobycia bramki. Jednak doskonale broni Bąk!
21:05
GOOOOOOOOOOOL DLA LECHII! Jarosław Bieniuk!!! Potężny błąd Bartry, który nieatakowany podał bardzo niedokładnie do bramkarza. Piłka wyszła na rzut rożny. Po kliku sekundach fantastyczne dośrodkowanie Matsuiego wykorzystał rosły obrońca Lechii i zmieścił piłkę tuż pod poprzeczką bramki Pinto!
21:04
Barcelona kontroluje przebieg meczu. Cały czas jest w posiadaniu piłki. Czekają na jakiś błąd Lechii.
20:59
    Trener Probierz już zmuszony do przeprowadzenia pierwszej zmiany. Zyska zmienia Pietrowskiego.
20:56
     Mocny początek. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny dają z siebie 100%. Widać przewagę Barcelony. Nic jednak jeszcze z tego nie wynika.
20:55     I mamy pierwszy strzał na bramkę Barcelony. Jednak niecelny.
20:53     Fantastyczna akcja Barcelony! Szybki kontratak, ale Messi się poślizgnął w decydującym momencie i zawodnicy Lechii wybijają piłkę!
20:50
    Rozpoczęli! Lechia na biało-zielono, Barcelona  w swoim pierwszym komplecie!
20:49     Mecz poprzedzi minuta ciszy, poświęcona dziś zmarłemu Antoniemu Ramalletsowi – byłemu, wielkiemu bramkarzowi Dumy Katalonii
20:44
     Piękna “sektorówka” przygotowana przez fanów Barcelony przedstawiająca jedność piłkarzy Barcy. A kibiców obecnych na stadionie wita sam Marcin Gortat!
20:42     Piłkarze wychodzą już na boisko! Na trybunach mnóstwo fanów, gorąca atmosfera. Wielka wrzawa wita gwiazd dzisiejszego
wieczoru!
20:30     Godzina 20:30! Zaczynamy naszą relację live z “Super Meczu” pomiędzy Lechią Gdańsk a FC Barcelona! Sędzią dzisiejszego meczu będzie polski arbiter – Paweł Gil.
Znamy już składy w jakich wybiegną oba zespoły. Oto one:
Lechia: M.Bąk – Deleu, Bieniuk, Madera, Pazio – Dawidowicz, Pietrowski – Frankowski, Matsui, Grzelczak – Buzała.
Barcelona: Pinto, Montoya, Sergi Gómez, Bartra, Adriano, Song, Dos Santos, Sergi Roberto, Alexis, Messi, Tello.

1 thought on “Lechia Gdańsk – FC Barcelona relacja (na żywo)