Lech Poznań zainteresowany ściągnięciem Radosława Majeckiego

Majecki

Radosław Majecki / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Interia Sport podaje, że Radosław Majecki może latem dołączyć do drużyny Lecha Poznań. Były zawodnik Legii Warszawa jest w orbicie zainteresowań aktualnego mistrza Polski.

Przygodę Radosława Majeckiego z AS Monaco trzeba uznać za wyjątkowo nieudaną. Do francuskiego klubu trafił w czerwcu 2020 roku, a do dzisiaj w Ligue 1 zagrał raptem raz. W pucharach europejskich i krajowych uzbierał występów niewiele więcej, bo dziesięć. Polak, co oczywiste jest niezadowolony z powodu ciągłego oglądania meczów z ławki rezerwowych lub trybun, więc postanowił odejść z klubu na wypożyczenie.

Chętnym na jego sprowadzenie jest Lech Poznań. Mistrzowie Polski nie przedłużą kontraktu z Mickey’em van der Hartem, a rola zmiennika szykowana jest dla Filipa Bednarka. Wobec tego zwalnia się pozycja “jedynki” w bramce zespołu. Właśnie to miejsce ma zająć w drużynie Radosław Majecki.

Przejście bramkarza do Lecha Poznań absolutnie nie jest jeszcze przesądzone. Wielkopolanie dopiero badają jego sytuację, a sam zawodnik też nie jest zdecydowany na powrót do Polski. Wcześniej interesowały się nim kluby Belgii, Holandii, czy Włoch.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.