Adidas ubierze Miedź Legnica w PKO Ekstraklasie

Kibice, stadion Miedzi Legnica / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


W nadchodzącym sezonie PKO BP Ekstraklasy piłkarze Miedzi w dalszym ciągu korzystać będą ze sprzętu marki adidas. Dostarczy go firma NO10, uznany na polskim rynku przedstawiciel tej marki.

Adidas to jedna z najbardziej popularnych marek w świecie sportu i piłki nożnej. W strojach tej firmy występują nie tylko piłkarze pierwszego zespołu zielono-niebiesko-czerwonych, ale również drużyny dziecięce i młodzieżowe Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

– Nasi zawodnicy i trenerzy cenią sobie jakość produktów marki adidas, których używamy już od kilku lat. Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia z firmą NO10, uznanym na polskim rynku dystrybutorem tej marki. Umowa jest bardzo korzystna dla obu stron, szczególnie w kontekście najbliższych występów Miedzi w Ekstraklasie – podkreśla Tomasz Brusiło, prezes Miedzi Legnica.

NO10 może poszczycić się mianem jednego z największych dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów marki adidas w Polsce. Cechą produktów oferowanych przez firmę jest wysoka jakość, która zapewnia komfort treningu i rywalizacji sportowej.

– Przedłużenie naszej współpracy na kolejne lata i awans Miedzi do Ekstraklasy to dla nas ogromna radość i powód do dumy. Będąc Sponsorem Technicznym, dostarczamy sprzęt marki adidas dla klubu z wielką tradycją i jeszcze większymi ambicjami. Nie zapominamy przy tym o Akademii, w której kształtuje się przyszłość polskiej piłki. Mamy nadzieję, że nasz dalszy wkład w rozwój klubu zaowocuje równie spektakularnymi sukcesami w przyszłości. Nie możemy doczekać się inauguracji sezonu 2022/2023 – mówi Marcin Mocarski z NO10.

W ramach umowy NO10 ubierze pierwszy zespół Miedzi. Ze sprzętu marki adidas nadal korzystać też będą drużyny z Akademii Piłkarskiej Miedzi. Wraz z nowym sezonem do sprzedaży w Strefie Miedzi trafią nie tylko nowe koszulki pierwszej drużyny, ale także odzież typu lifestyle.

źródło: informacja prasowa, miedzlegnica.eu /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.