Lazare Kupatadze na celowniku Legii Warszawa

Legia

pilkarskiswiat.com


Serwis WP SportoweFakty podaje, że Lazare Kupatadze z Dinamo Batumi jest w kręgu zainteresowań Legii Warszawa.

Legia Warszawa jest bardzo aktywna na rynku transferowym. W ostatnim czasie do mediów przedostało się wiele plotek o rzekomych przyszłych transferach stołecznego klubu. Możemy spodziewać się, że to o czym słyszymy jest tylko częścią prawdziwych planów władz zespołu.

Legia w obecnym sezonie borykała się z dużymi problemami na pozycji bramkarza. Łącznie w obecnym sezonie w oficjalnych meczach na tej pozycji zagrało czterech zawodników. Taka rotacja jest zdecydowanie zbyt duża. Za pewne dyrektor sportowy drużyny już myśli o przyszłych ruchach transferowych, które mają wzmocnić i ujednolicić rywalizację w bramce “Legionistów”.

Według informacji podawanych przez wiele portali, Lazare Kupatadze może dołączyć do Legii Warszawa. Gruzin na co dzień występuje w swoim kraju w barwach Dinamo Batumi. Pomimo bycia już 26-letnim zawodnikiem, bramkarz poza granicami swojej ojczyzny grał tylko raz, w luksemburskim Jeunesse Esch. Nie można mu za to odmówić udanego obecnego sezonu, bo w dziewiętnastu meczach przepuścił zaledwie dwadzieścia goli i miał dziewięć czystych kont.

Temat sprowadzenia na Łazienkowską 3 Kuptadze jest jednak niepewny. W odróżnieniu od innych portali, “Legia.Net” zaprzecza poszukiwaniom bramkarza przez byłego mistrza Polski.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.