Santiago Bernabeu | El Clasico
Udostępnij:

La Liga: Real wygrywa z Villarrealem. Piękne gole na Bernabeu (WIDEO)

Real Madryt wygrał z Villarrealem 2:0 w meczu 9. kolejki La Liga. Dla Królewskich bramki zdobyli Valverde i Vinicius.

Spotkanie bardzo dobrze ułożyło się dla podopiecznych Ancelottiego. Już w 14. minucie Fede Valverde otworzył wynik meczu. Real rozegrał na krótko rzut rożny, Urugwajczyk uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się od pleców obrońcy i idealnie wpadła przy słupku bramkarza Villarrealu.

Przez większą część meczu nie działo się dużo na Santiago Bernabeu. W 73. minucie Vinicius uderzył idealnie z dwudziestu metrów pieczętując wygraną Realu Madryt.

Humory fanów Królewskich popsuła jednak sytuacja z doliczonego czasu gry. Dani Carvajal doznał kontuzji kolana w starciu z Pino. Wszystko wskazuje na to, że Hiszpan mógł zerwać więzadła w kolanie.

Real dopisał trzy punkty i zrównał się w tabeli z Barceloną. Duma Katalonii jutro zmierzy się z Alaves. Villarreal ma cztery oczka mniej niż prowadząca dwójka i zajmuje 3. miejsce.