Krzysztof Piątek zostanie wypożyczony do Premier League?

Krzysztof Piątek / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Trzy bramki w trzynastu spotkaniach w Serie A. Dorobek Krzysztofa Piątka mocno rozczarowuje fanów AC Milan. Nie mogą zatem dziwić plotki o wypożyczeniu Polaka do innych zespołów.

Jak donosi “SportMediaset”, reprezentantem Polski interesują się kluby  Premier League. Napastnik znalazł się w kręgu zainteresowań Evertonu, w którym Moise Kean nie sprostał wymaganiom i może wrócić na Półwysep Apeniński. Również Chelsea FC może być tym klubem, w którym zakotwiczy Polak. W “The Blues” miałby zastąpić Olivera Giroud. Pamiętajmy jednak, że FIFA w lutym nałożyła na Chelsea zakaz transferowy za łamanie przepisów dotyczących podpisywania kontraktów z zawodnikami poniżej 18. roku życia.

Wychowanek Lechii Dzierżoniów wywołał burzę twierdząc w rozmowie z “TVP Sport”, że będzie wart 70 milionów euro. – Następnym razem, gdy zmienię klub, chciałbym być wart 60-70 mln euro – mówił.- Patrzę w lustro i staram się wziąć na siebie odpowiedzialność. Na początku, jako zespół, nie stworzyliśmy sobie wielu szans. Poprawiam się i wrócę do strzelania z tych “pistoletów” – dodał.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *