Klopp: Piotr Zieliński? To naprawdę świetny zawodnik

france24.com

W spotkaniu piątej kolejki Ligi Mistrzów, FC Liverpool na stadionie Anfield Road zremisował z SSC Napoli (1:1). Do 85. minuty na boisku przybywał Piotr Zieliński, którego włoskie media oceniły pozytywnie.

– Intensywność meczu była wysoka, bowiem trafiły na siebie bardzo dobre zespoły. Byłem przekonany, że Carlo Ancelotti dobrze przygotuje ekipę z Neapolu. Muszę przyznać, że trochę mnie zaskoczył. Szybko objęli prowadzenie i musieliśmy się dostosować do innych warunków. W drugiej połowie już zagraliśmy w odpowiednim tempie, choć były takie sytuacje, że musieliśmy cofnąć. Ale ostatecznie potrafiliśmy zdobyć bramkę – skomentował Jurgen Klopp w rozmowie z Romanem Kołtoniem w “Polsacie Sort”.

Wiele komentarzy wywołuje w ostatnim czasie praca na wozie VAR. – Nie mamy wpływu na decyzję VAR, mogliśmy zrobić tylko swoje na boisku. Piotr Zieliński? To naprawdę świetny zawodnik, ale z jakiegoś powodu nie jest teraz piłkarzem Liverpoolu – zakończył szkoleniowiec “The Red”. Poza kadrą meczową znalazł się Arkadiusz Milik, który przechodzi rehabilitację, po tym jak doznał urazu mięśni brzucha i z tego powodu nie mógł pojawić się na listopadowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. – Pracuję w ciszy, a lada chwila wreszcie wracam na boisko! Chcę znów móc się cieszyć razem z Wami cały czas. Forza Napoli!” – napisał na “Instagramie” napastnik.

źródło: polsatsport.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *