Krychowiak: Chcemy się jak najszybciej zrehabilitować

fot. Mikołaj Barbanell

– Chcemy się jak najszybciej zrehabilitować. W poniedziałkowym meczu zrobimy wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony i zwyciężyć przed własną publicznością – zapowiedział Grzegorz Krychowiak przed meczem z Austrią.

– Wiemy, że czeka nas ogromna bitwa, w której trzeba pokazać charakter i zaangażowanie, być przygotowani pod każdym względem. Jeśli Austriacy wygrają, doskoczą do nas w tabeli. Nie możemy na to pozwolić. Chcemy wygrać ten mecz, aby zakwalifikować się na mistrzostwa Europy – mówi pomocnik Lokomotiwu Moskwa. Grzegorz Krychowiak może być pewny swojej pozycji w składzie reprezentacji Polski, a najwięcej pytań pojawia odnośnie Mateusza Klicha, którego zastąpić może Krystian Bielik (debiut w “biało-czerwonych” barwach ze Słowenią (0:2).

– Z Mateuszem znam się dłużej, w kilku ostatnich meczach tworzyłem z nim parę środkowych pomocników i nasza współpraca wygląda bardzo dobrze. Krystian wystąpił natomiast ze Słowenią w końcówce, ale w krótkim czasie pokazał się z dobrej strony. Bielik i Klich grają inaczej, ale i z jednym, i z drugim czuję się na boisku dobrze. To decyzja trenera, kto wystąpi z Austrią. Na pewno każdy da z siebie wszystko – zauważa popularny “Krycha”.

Reprezentacja Polski w szóstej serii gier eliminacji mistrzostw Europy podejmie na PGE Narodowym Austrię, która jest tuż za naszymi plecami w tabeli.

źródło: łączy nas piłka / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi