Kosta Runjaić po AZ Alkmaar: Czujemy się źle, jesteśmy rozczarowani wynikiem

Kosta Runjaić | Legia Warszawa 2

Shutterstock/Mikołaj Barbanell

– Nie uważam, żeby trudno było nam podnieść drużynę po dwóch porażkach. Mieliśmy dziś dobre momenty, zaprezentowaliśmy się jako drużyna z dobrej strony – powiedział Kosta Runjaić.

Legia Warszawa poleciała do Holandii napędzona po zwycięstwie nad Aston Villą (3:2). AZ Alkmaar pokazał, że nieprzypadkowo są wiceliderem Eredivisie bez żadnej porażki. – Czujemy się źle, jesteśmy rozczarowani wynikiem. W pierwszej połowie wyglądaliśmy dobrze na tle topowego rywala. Nikt chyba nie przewidywał, że tak może wyglądać to spotkanie. Tym bardziej szkoda, że wracamy do domu bez punktów – ocenił Runjaić.

Gospodarze kończyli spotkanie w osłabieniu, co nie udało się wykorzystać Wojskowym. – Ie zaprezentowaliśmy się w tej sytuacji dobrze. Zabrakło naszej odpowiedniej reakcji. Nawet w przewadze jednego zawodnika nie było łatwo przedostać się do trzeciej tercji boiska, ponieważ AZ broniło się bardzo skutecznie. Skupiamy się teraz na niedzielnym meczu z Rakowem Częstochowa – zapewnia trener.

W niedzielę będzie to już inny mecz, będziemy odpowiednio przygotowani. Z poczuciem złości zagramy dobre spotkanie z Rakowem. W futbolu nie ma nic pewnego, ale wiem, że stać nas na zwycięstwo – zaznaczył.

Po ostatnim gwizdku rozegrały się skandaliczne sceny. Właściciel klubu, Dariusz Mioduski został uderzony przez policję, a Josue i Radovan Pankov zostali aresztowani spędzili noc w areszcie.

Skandaliczne sceny po meczu Legii Warszawa w Holandii, dwóch piłkarzy zatrzymanych (WIDEO)

źródło: legia.com /