Kontuzja Coutinho nie jest aż tak poważna?

teamtalk.com

Co prawda Liverpool wygrał z Sunderlandem 2:0, ale stracił on Philippe Coutinho. Brazylijczyk musiał opuścić boisko jeszcze przed przerwą z powodu kontuzji. Czy czeka go długa przerwa?

W pierwszej połowie kostka Coutinho podczas walki z rywalem o piłkę wykręciła się w dość nienaturalny sposób. Zawodnik nie krył łez i z pomocą noszy musiał opuścić boisko. Wyglądało na to, że doszło do złamania kostki, jednak to może okazać się tylko pogłoską.

Dziennikarz BBC, Paul Joyce twierdzi, że w trakcie tej walki o futbolówkę nie doszło do pęknięcia kości. Według niego „Cou” jedynie nadwyrężył mocno chore miejsce. Strata Brazylijczyka dla trenera „The Reds” jest fatalną wiadomością, jednak istnieje spora szansa, że pomocnik szybko wróci na boisko. Teraz pozostaje jedynie czekać na wieści z kliniki medycznej Liverpoolu.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.