

Kontuzja bramkarza Werderu Brema
Raphael Wolf, bramkarz Werderu Brema, nie wystąpi w biało-zielonym trykocie przez najbliższych kilka tygodni. 27-letni Niemiec zmaga się z naderwaniem włókna mięśniowego w stawie biodrowym.
Latem Wolf przeszedł operację biodra, ale pod koniec sierpnia znów zaczął trenować razem z resztą drużyny. Krótko po tym uległ jednak kontuzji, która wykluczyła go na dłuższy czas z rozgrywek Bundesligi. Absencja Wolfa ma trwać od sześciu do ośmiu tygodni.
Przez problemy zdrowotne Wolf ani razu nie zagrał w bieżących rozgrywkach. Jego miejsce zajął Felix Wiedwald.
Autor: Aleksandra Czuryło, źródło: werder.de
-
AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiDamian Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu


Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: RB Salzburg z nowym trenerem. Powrót w nowej roli


Kamil Gieroba / 18 grudnia 2024, 12:33
-

Ligi zagraniczneKibice NAC Bredy oddali hołd polskim żołnierzom. Piękna oprawa na meczu

Victoria Gierula / 27 października 2024, 8:00









































