Konczkowski zostaje w Piaście Gliwice
Zawodnik Piasta Gliwice, Martin Konczkowski zdecydował się na przedłużenie swojego kontraktu z mistrzem Polski. Umowa będzie obowiązywała do końca sezonu 2021/22.
- Cieszę się, że klub zdecydował się na przedłużenie mojej umowy, ponieważ daje mi to większy komfort pracy i możliwość skupienia się na treningu - przyznaje sam zawodnik. Z "Piastunkami" 26-latek związany jest od 1 lipca 2017 roku, w ciągu tego czasu udało mu się rozegrać 87 oficjalnych spotkań, zdobywając przy tym 2 bramki i 13 asyst. W tym sezonie nie jest on kluczowym zawodnikiem Piasta, ponieważ na koncie ma zaledwie 8 występów, ale jak przyznaje Bogdan Wilk - dyrektor sportowy w Gliwicach, Martin jest piłkarzem ciągle rozwijającym się i gotowym zapewniać kolejne sukcesy Gliwiczanom.
źródło: onet.pl














-

Ekstraklasa gdzie oglądaćGdzie oglądać Ekstraklasę za darmo w sezonie 2026/27? Darmowy dostęp do Canal+ na 90 dniWojciech Nowacki / 24 lipca 2026, 10:08
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań





Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem





Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok





Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem





Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy





Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02








































