Kolo Muani jest rozchwytywany. Wybrał klub w którym chciałby grać
Randal Kolo Muani wkrótce może opuścić Eintracht Frankfurt i przenieść się do zdecydowanie większego klubu.
Od kilku miesięcy rośnie zainteresowanie francuskim napastnikiem. Kilka klubów monitoruje jego sytuację, natomiast faworytem do transferu ma być Bayern Monachium, który od pewnego czasu rozgląda się za opcją na wzmocnienie ofensywy.
24-latek przebojem wbił się do Bundesligi. Latem 2022 roku zmienił Nantes na wspomniany Eintracht. Od tamtego czasu w niemieckiej ekstraklasie zdobył 14 bramek i dorzucił 12 asyst w 30 występach. To pokazuje jego wkład w grę ekipy z Frankfurtu. Do tego był częścią reprezentacji Francji na mistrzostwach świata w Katarze.
A Eintracht zamierza wykorzystać to zainteresowanie wokół zawodnika, ale i przy okazji sporo zarobić. Mówi się nawet o 120 milionach euro.
SPORT1 twierdzi we wtorek, iż sam Francuz chciałby trafić właśnie do Bayernu. Nie miałby problemu z zaaklimatyzowaniem się w Monachium. Pytanie jedynie brzmi - czy sami "Bawarczycy" spełnią wymagania Eintrachtu i opłacą tak wysoką kwotę.
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167


Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-


EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166


Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28








































