Kolejny konflikt wewnętrzny w Schalke 04

fot. facebook.com/S04.en

fot. facebook.com/S04.en

Niemiecki oddział Sky informuje, że zawodnicy Schalke 04 buntują się przeciwko trenerowi. Jednym z żądań piłkarzy jest zwolnienie trenera Christiana Grossa i zatrudnienie nowego szkoleniowca.

Od początku sezonu Schalke jest zdecydowanie najgorszym zespołem Bundesligi. Piłkarze z niebieskiej części Zagłębia Ruhry mają najwięcej straconych i najmniej strzelonych goli spośród wszystkich zespołów niemieckiej elity.

Po kompromitującej ubiegłotygodniowej porażce z Borussią Dortmund w derbach, piłkarze zbuntowali się trenerowi Christianowi Grossowi. Grupa zawodników obarcza winą za wynik właśnie szkoleniowca drużyny i chce jego zwolnienia. Na razie prośba o jego dymisję została odrzucona, ale sytuacja może się zmienić po ewentualnej porażce ze Stuttgartem.

Problemem może być znalezienie następcy, który podjąłby się objęcia zespołu. W mediach wymienia się przede wszystkim osoby z klubu, takie jak: Widmeyer, Elgert i Büskens. Jednak wymienieni kandydaci nie są pozytywnie nastawieni do tego pomysłu.

Schalke 04, po 22. kolejkach obecnego sezonu Bundesligi zajmuje ostatnie miejsce z zaledwie 9. punktami na koncie.

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ONLINE W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *