Kluby z Premier League włączyły się do wyścigu o Jude Bellinghama
Trzech gigantów z Premier League włączyło się do wyścigu o piłkarza Borussi Dortmund, Jude Bellinghama.
Działacze z Bundesligi są skłonni rozważyć ofertę w wysokości 100 milionów euro za niezwykle utalentowanego Anglika.
Dziennikarz zajmujący się spekulacjami transferowymi, Fabrizio Romano potwierdził, że 19-latek został wyceniony na 100 milionów euro i nie brakuje zainteresowanych jego usługami.
W wyścigu o kontrakt Jude włączyli się Manchester United, Manchester City oraz Chelsea, ale czeka ich nie lada wyzwanie, gdyż bliżej transferu jest czwarta drużyna z Premier League, czyli Liverpool. The Reds od dawna obserwują poczynania nastolatka, który wywarł niesamowite wrażenie stając się jednym z największych talentów XXI wieku.
Jurgen Klopp widzi w Bellighamie idealnego następcę Jordana Hendersona. Podobnie jak James Milner nie prezentuje tak wysokiego poziomu, co w przeszłości. W dodatku wspomniana dwójka nie należy do najmłodszych zawodników.
Działacze z Manchesteru szukają piłkarza przypominającego Frenkie de Jonga, który miałby być kluczową postacią na Old Trafford. Cheslea otrzymało gigantyczną kwotę na transfery, więc nie dziwi zainteresowanie klubu z Londynu reprezentantem Anglii.
-

AktualnościZnamy podstawowe składy na spotkanie Real Madryt - Bayern Monachium (07.04.2026)Nowacki / 7 kwietnia 2026, 20:00
-


AktualnościSporting Lizbona - Arsenal oficjalne składy. Potwierdzone składy na mecz (07.04.2026)Nowacki / 7 kwietnia 2026, 20:00
-


AktualnościGirona FC - Villarreal CF podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 20:04
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Napoli - AC Milan (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 19:47
-

AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Lechia Gdańsk - Korona Kielce. Kto zagra od pierwszej minuty? (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 19:29
-

AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Juventus - Genoa CFC (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 17:21
































