
Jorginho: Musimy zachować pokorę
– Jestem naprawdę szczęśliwy, ale bardziej chodzi tu o szczęście naszej drużyny, a nie o moje osobiste odczucia, ponieważ kiedy wszyscy idziemy razem, czuję się zdecydowanie lepiej - deklaruje Jorginho, pomocnik Chelsea.
Chelsea ma za sobą udane miesiące. "The Blues" zaskoczyli wszystkich pokonując Manchester City i zdobywając Ligę Mistrzów. Do tego w ostatnią środę sięgnęli po Superpuchar Europy. Ograli w Belfaście Villarreal po rzutach karnych. Przed ekipą Thomasa Tuchela jednak kolejne wyzwania. Już dzisiaj rusza nowy sezon Premier League, a apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po cichu kibice Chelsea liczą na odzyskanie mistrzostwa Anglii.
Musimy jednak zachować pokorę i zawsze być głodni trofeów, ponieważ kiedy przyzwyczaimy się do wygrywania i poczujemy się komfortowo, uznamy, że zrobiliśmy wystarczająco dużo, a wtedy zaczniemy spadać. Musimy ciężko pracować, dużo rozmawiać, ponieważ jest to bardzo ważne. Myślę, że przed nami jeszcze wiele do zrobienia - stwierdził Jorginho.
Dla włoskiego pomocnika ostatni okres to jeszcze bardziej wyjątkowy czas. Poza wspomnianymi sukcesami z Chelsea, Jorginho poprowadził także reprezentację Włoch do mistrzostwa Europy.
Źródła&cytaty: Chelsea/Chelseapoland.com
-
News dniaOFICJALNIE: Rayan Cherki w Manchesterze City!
Wiktor Palmowski / 9 czerwca 2025, 18:13
-
EkstraklasaLegia Warszawa pożegna utalentowanego pomocnika? Spore zainteresowanie
Kamil Gieroba / 8 czerwca 2025, 14:57
-
La LigaOficjalnie: Jóźwiak opuszcza Granadę
Kamil Gieroba / 7 czerwca 2025, 16:05
-
Kwadrans futboluReprezentacja Polski wraca a my znowu musimy to oglądać... I KWADRANS FUTBOLU #163
Rafał Makowski / 7 czerwca 2025, 14:39
-
MŚ 2026Mistrzostwa Świata 2026: Awans totalnych debiutantów
Kamil Gieroba / 6 czerwca 2025, 10:59
-
PolecaneFeio szuka pracy. Wróci do ojczyzny?
Kamil Gieroba / 5 czerwca 2025, 13:39