
Jordan Henderson przegapi derby Merseyside?
W momencie pisania tego tekstu nie wiadomo, czy Jordan Henderson będzie dostępny w najbliższych tygodniach. Na pewno opuści sobotnie spotkanie Liverpoolu z Evertonem.
Reprezentant Anglii kuśtykał opuszczając środowe spotkanie The Reds z Newcastle, które zakończyło się cennym zwycięstwem podopiecznych Jurgena Kloppa 2:1.
Jurgen Klopp nie wie, jak długo potrwa przerwa Jordana Hendersona, jednak wiadomo, iż nie wystąpi on w spotkaniu na Goodison Park.
- Nadal czekamy na wyniki prześwietlenia - powiedział niemiecki szkoleniowiec. Na pewno wypadnie z Goodison Park, ale nie wiem, jak długo potrwa jego przerwa.
We are awaiting further diagnosis on Jordan Henderson’s hamstring injury that has ruled the captain out of the Merseyside derby
— Liverpool FC (@LFC) September 2, 2022
W związku z kontuzjami, The Reds zdecydowali się na wypożyczenie Arthura Melo z Juventusu. 26-latek wciąż czeka na otrzymanie pozwolenia o pracę, ale oczekuje się iż wystąpi w nadchodzącym spotkaniu Champions League.
-
Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167
Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-
Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166
Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28
-
EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem
Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-
EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy
Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-
Kwadrans futboluCezary Kulesza podejmuje kolejną świetną decyzje... I KWADRANS FUTBOLU #165
Rafał Makowski / 22 czerwca 2025, 14:02