John van den Brom o sędziowaniu Stephanie Frappart: Dla mnie nie jest to absolutnie żaden problem

John van den Brom

Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Stephanie Frappart będzie pierwszą kobietą w historii polskiej drużyny w europejskich pucharach, która poprowadzi mecz. Szkoleniowiec Lecha Poznań, John van den Brom nie widzi w tym żadnego problemu.

Dzisiaj o godzinie 13:00  John van den Brom spotkał się z przedstawicielami mediów na konferencji prasowej, poprzedzającej jutrzejsze spotkanie z Djurgardens w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Nie zabrakło pytania o Stephannie Frappart. 56-latek podchodzi spokojnie do tematu związanego z Panią sędzią:

No na pewno jest to coś nowego, natomiast nie jest to dla mnie absolutnie żaden problem. Pani sędzia pracowała na Mistrzostwach Świata, na których spisała się dobrze i miło było na to popatrzeć nie tylko ze względów na to, że jest po prostu kobietą, ale dlatego że wykonywała dobrze swoją pracę. Dla mnie nie jest to absolutnie żaden problem i podchodzimy do tego zupełnie normalnie – wytłumaczył van den Brom.

Asystentami Frappart będą jej rodacy Mikael Berchebru i Steven Torregrossa, sędzią technicznym będzie Bastien Dechepy, a arbitrem VAR będzie Tiago Bruno Lopes Martins z Portugalii.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x