„Jestem otwarty na wszystko” – Jonathan David pogrzewa spekulacje
Jonathan David jest jedną z głównych postaci spekulacji transferowych w ostatnich tygodniach.
Kanadyjczykowi po sezonie 2024/25 wygasa kontrakt z Lille i na ten moment raczej mało prawdopodobne jest, że przedłuży umowę. We Francji gra od 2020 roku i wyraźnie chciałby zmienić otoczenie.
Napastnika przymierzano do Chelsea, ale nie przełożyło się to na konktrety. Do tego wymieniany jest w kontekście zainteresowania największych klubów z Serie A. W tym szczególnie z Interu Mediolan i Juventusu.
Jak do tego podchodzi sam David? Skomentował jego sytuację niedawno w wypowiedzi dla "The Athletic".
– Myślę, że Premier League jest uważana za jedną z najlepszych lig na świecie. A dla mnie to nie jest albo Premier League, albo porażka. Jestem otwarty na wszystko, a każda liga ma swoje wyzwania – skomentował 24-latek.
David na razie w kolejny sezon świetnie wszedł. W bieżącej kampanii ma na koncie już trzy bramki i dwie asysty w siedmiu występach we wszystkich rozgrywkach.
Źródło: Football Italia/The Athletic
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167


Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-

EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań





Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Kwadrans futboluCzy Jerzy Brzęczek naprawdę może zostać selekcjonerem xD? I KWADRANS FUTBOLU #166


Rafał Makowski / 29 czerwca 2025, 15:28








































