
Jeremie Frimpong chce zrobić kolejny krok w swojej karierze
Według Sky Germany Jeremie Frimpong latem będzie chciał zmienić drużynę. W grę wchodzi Real Madryt bądź FC Barcelona.
Jeremie Frimpong gra w Bayerze Leverkusen od stycznia 2021 roku. Wówczas zasilił szeregi Aptekarzy przechodząc z Celtiku, w którym grał niespełna dwa lata. Na poziomie młodzieżowym reprezentował natomiast Manchester City. Holender pod wodzą Xabiego Alonso rozwinął swoje skrzydła. W barwach niemieckiego klubu zdobył Mistrzostwo, Puchar oraz Superpuchar Niemiec. Według mediów zza naszej zachodniej granicy, 24-latek postanowił zrobić następny krok w swojej karierze.
Co prawda kontrakt obrońcy z obecnym pracodawcą ważny jest do 2028 roku, ale do zakończenia współpracy może dojść już latem. Reprezentant Holandii bardzo intensywnie myśli o zasileniu drużyny z La Liga. Mowa tu konkretnie o FC Barcelonie bądź Realu Madryt.
Frimpong na ten moment wyceniany jest na 50 milionów euro. W koszulce Bayeru rozegrał dotychczas 181 meczów, w których strzelił 28 goli i zaliczył 39 asyst.
-
EkstraklasaOficjalnie: Pierwszy letni transfer Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 maja 2025, 21:21
-
AktualnościOficjalnie: Powołania Probierza na czerwcowe mecze kadry!
Wiktor Palmowski / 27 maja 2025, 19:07
-
Kwadrans futboluReal kończy sezon, a Modrić kończy epokę... I KWADRANS FUTBOLU #161
Rafał Makowski / 25 maja 2025, 15:10
-
EkstraklasaLegia Warszawa: Ryoya Morishita z powołaniem do kadry!
Wiktor Palmowski / 24 maja 2025, 10:38
-
Kwadrans futboluManchester City znowu z kompromitacją! Czy Guardiola wie co robi? I KWADRANS FUTBOLU #160
Rafał Makowski / 18 maja 2025, 14:58
-
EkstraklasaGwiazda ligi opuści PKO Ekstraklasę
Kamil Gieroba / 18 maja 2025, 12:33