fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)
Udostępnij:
WhatsApp
Kopiuj link
Adres URL został pomyślnie skopiowany!

II Liga: Rozwój Katowice z nowym zawodnikiem!

Transferowe zamieszanie panuje również w II Lidze. Rozwój Katowice poszerzył swoją kadrę o nowego zawodnika – Michała Płonkę.

Umowa  została podpisana na pół roku. Wyżej wymieniony pomocnik ma za zadanie pomóc ekipie z Katowic w utrzymaniu się w drugoligowych rozgrywkach. 24-letni gracz swoje piłkarskie umiejętności pokazywał głównie w śląskich drużynach. Do jednych z większych sukcesów może zaliczyć grę w Górniku Zabrze.

Rozwój, po rozegraniu dziewiętnastu kolejkach, zajmuje przedostatnią pozycję (17.), mając dwa punkty straty do bezpiecznego miejsca, które w tej chwili okupuje Gryf Wejherowo (dziewiętnaście oczek).

Źródło: strona klubu/własne


Data publikacji: 31 stycznia 2017, 11:29
Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.