Icardi żąda podwyżki?

Express

Według doniesień włoskich mediów Mauro Icardi oczekuje znacznej podwyżki. Agent Argentyńczyka żąda 9 milionów euro za sezon dla swojego klienta.

Mauro Icardi to zdecydowanie kluczowa postać Interu Mediolan. Bez swojego kapitana klub z San Siro byłby w znacznie trudniejszej sytuacji. Dlatego też władze Nerazurrich będą skłonne poświęcić dużo czasu i pieniędzy, aby Icardiego zatrzymać. Ten fakt postara się wykorzystać agent wychowanka Barcelony. 

Według doniesień Corriere della Sera agentka i żona Mauro Icardiego domaga się znacznej podwyżki dla swojego męża. Icardi miałby zarabiać około 9 milionów euro za sezon, co oznacza, że jego zarobki wzrosłyby dwukrotnie. W obecnym kontrakcie kapitana Interu zawiera się również klauzula wykupu wysokości 110 milionów euro. Klub chciałby usunąć ten zapis z kontraktu na co nie zgadza się sam zawodnik. Klauzula miałby zostać za to podwyższona. 

Inter musi działać szybko, ponieważ usługami Argentyńczyka zainteresowany jest m.in Real Madryt. Królewscy potrzebują klasowego napastnika i już od dawna w środowisku piłkarskim krążą plotki o możliwym transferze napastnika z Mediolanu.

Przejdź do paska narzędzi