Piłkarze Wisły Płock wygrali przed własną publicznością w 18. kolejce I ligi z beniaminkiem ligi, Bytovią Bytów 2:1 i awansowali na fotel lidera. O tym, czy będą tam tylko do jutra zadecydują podopieczni Piotra Mandrysza. Jutro półgodziny przed południem Termalica Nieciecza zagra z Chrobrym Głogów.

Wracając do aktualnego lidera, to warto odnotować fakt, że Wiślacy do przerwy remisowali 1:1. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 13. minucie wynik otworzył Krzysztof Janus. Wyrównał Marko Bajić w 27. minucie, a rezultat spotkania w 73. minucie ustalił Fabian Hiszpański.

Dla podopiecznych Marcina Kaczmarka jest to ósmy mecz z rzędu bez porażki. Z kolei dla gości jest to piąty mecz bez zwycięstwa.

22.11.2014, godz. 16:00 WISŁA PŁOCK – BYTOVIA BYTÓW 2:1 (1:1)