I liga: Przełamanie Zagłębia w hicie kolejki

W inauguracyjnym i zarazem w najciekawszym  spotkaniu 18. kolejki piłkarze Zagłębia Lubin wygrali w Świnoujściu z miejscową Flotą 2:1. Oznacza to, że zespół prowadzony przez  Piotra Stokowca w końcu wygrał po dwóch meczach bez zwycięstwa.

Wynik spotkania w 13. minucie otworzył jednokrotny reprezentant Polski Arkadiusz Woźniak. Goście poszli za ciosem i osiem minut później na 2:0 podwyższył Jakub Tosik. Kontaktową bramkę siedem minut przed końcem pierwszej połowy zdobył Sebastian Olszar, dla którego było to szóste trafienie.

Gospodarzom nie udał się rewanż, bowiem w pierwszej kolejce również “Miedziowi” cieszyli się z kompletu punktów (2:0). Piłkarze Floty są w małym kryzysie, ponieważ nie wygrali od trzech meczy.

22.11.2014, godz. 12:00 FLOTA ŚWINOUJŚCIE – ZAGŁĘBIE LUBIN 1:2 (1:2)