I liga: Hit dla Stali, Warta nadal liderem

I liga: Hit dla Stali, lecz Warta nadal liderem. W jedynym dzisiejszym meczu 18. kolejki Fortuna I ligi Warta Poznań przegrała 2:0 w Grodzisku Wielkopolskim ze Stalą Mielec.

Goście strzelali na początku oraz na końcu spotkania. Wynik meczu już w dziewiątej minucie otworzył Mateusz Mak, a w czwartej minucie doliczonego czasu gry dobił “gospodarzy” Andreja Prokić. Dla podopiecznych Piotra Tworka była to pierwsza porażka po czterech meczach bez przegranej. Natomiast dla dwukrotnych mistrzów Polski jest to drugie zwycięstwo bez straconej bramki oraz trzeci ligowy mecz bez porażki. Pierwsze miejsce z dorobkiem 34 punktów zajmuje Warta, a Mielczanie ze stratą dwóch punktów do lidera są na czwartym miejscu.

W następnej serii spotkań podopieczni Dariusza Marca zagrają w Suwałkach z Wigrami, a klub ze stolicy Wielkopolski pojedzie do Bełchatowa zmierzyć się z beniaminkiem, GKS-em.

17.11.2019, godz. 12:40 Warta Poznań – Stal Mielec 0:2 (0:1)