
Hansi Flick już wybiera kadrę. Dał zielone światło na transfer
Guido Rodriguez zostanie nowym piłkarzem FC Barcelony – poinformował hiszpański „Sport”.
Argentyński pomocnik przez ostatnie cztery lata przywdziewał koszulkę Realu Betis. Jego umowa z klubem wygasa jednak już w czerwcu i nie zostanie przedłużona. To z pewnością przykuło uwagę wielu klubów, w tym aż samej Barcelony.
Wielkim entuzjastą sprowadzenia na Camp Nou 30-latka był Xavi. Jak wiemy, Hiszpan w piątek pożegnał się z posadą pierwszego trenera „Dumy Katalonii”. Klub jednak rozmawiał z piłkarzem i wynegocjował dwuletnią umowę.
Transfer ten finalnie dojdzie do skutku. Hiszpański „Sport” zapewnia, że Hansi Flick, a więc nowy szkoleniowiec „Barcy” wyraził zgodę na przenosiny Rodrigueza do drużyny.
Guido Rodriguez w obecnym sezonie La Liga rozegrał 24 spotkania w których strzelił dwa gole.
-
Kwadrans futboluPSG dało Interowi historyczne lanie! Pogrom w finale Ligi Mistrzów! I KWADRANS FUTBOLU #162
Rafał Makowski / 1 czerwca 2025, 14:42
-
EkstraklasaOficjalnie: Korekta w sztabie Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 31 maja 2025, 21:12
-
News dniaTrent Alexander-Arnold oficjalnie w Realu Madryt!
Wiktor Palmowski / 30 maja 2025, 17:30
-
PolecaneDi Maria z sentymentalnym powrotem. To dla niego ostatni klub?
Kamil Gieroba / 30 maja 2025, 9:49
-
BundesligaOficjalnie: Tah w Bayernie Monachium
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 21:36
-
EkstraklasaOficjalnie: Pierwszy letni transfer Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 maja 2025, 21:21