Gwiazda Villarealu na oku angielskich klubów

Yeremi Pino

villarrealcf.es

Według Daily Star czołowe angielskie kluby śledzą poczynania zawodnika Villareal, Yeremyego Pino.

Hiszpan wyrobił sobie nazwisko od czasu debiutu w Villarrealu Unaia Emery’ego w październiku 2020 roku. Pomimo zaledwie 19 lat, skrzydłowy rozegrał 77 spotkań dla Żółtej Łodzi Podwodnej, jednocześnie czterokrotnie występując w reprezentacji Hiszpanii.

Pino jest uważany za jednego z najlepiej się zapowiadających młodych skrzydłowych grających obecnie na kontynencie europejskim. To bardzo wszechstronny zawodnik, który może grać wszędzie w pierwszej linii z równym skutkiem, co stanowi o jego atrakcyjności.

Daily Star sugeruje, że angielskie drużyny przygotowują oferty, ale będą musiały sięgnąć głęboko do portfela, ponieważ klauzula sprzedaży Pino jest ustalona na niebotyczną kwotę 67 milionów funtów, co może odstraszyć wielu zainteresowanych.

W kontekście pozyskania młodego Hiszpana mówi się przede wszystkim o Arsenalu, ale także o Liverpoolu, Manchesterze City i Chelsea. Ewentualne ruchy nie są zbyt prawdopodobne w trwającym okienku, lecz jeśli już, to zdaniem Daily Star najbardziej skłonni do pozyskania 19-latka są Kanonierzy.

Źródło: Daily Star


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.