Grali towarzysko: “Hit” dla Andory

Reprezentacja San Marino przegrała na własnym stadionie w towarzyskim spotkaniu z Andorą 0:2. Strzelcem bramki został niespełna 40-latek.

Pierwsza bramka w meczu padła w dwudziestej ósmej minucie po strzale Ildefonsa Limy. 38-letni obrońca FC Santa Coloma zdobył gola z rzutu karnego. Wynik meczu w sześćdziesiątej szóstej minucie ustalił jego klubowy kolega z lini obrony Cristian Martinez Alejo.

Dla Andory jest to pierwsza wygrana po pięciu porażkach z rzędu i po 85 meczach bez wygranej! Ostatni raz Andora wygrała 13 października 2004 roku. Z kolei San Marino przegrało 13 kolejne spotkanie i na pokonanie rywali czekają już 74 mecze.

22.02.2017, godz. 18:30 San Marino – Andora 0:2 (0:1)