Gignac dalej wierny Tigres. Francuz przedłużył kontrakt o trzy lata

Goal.com

Andre-Pierre Gignac przedłużył swój kontrakt z Tigres UANL. Francuski napastnika jasno daje do zrozumienia, że na razie przeprowadzka z Meksyku nie wchodzi w grę.

Były reprezentant Francji podpisał z zespołem Tigres przedłużenie obowiązującej go umowy na kolejne trzy lata. Tym samym 35-latek zatrzymał jakiekolwiek plotki dotyczące możliwej zmiany jego pracodawcy. Gignac z meksykańskim klubem związany jest od lipca 2015 roku, kiedy to przeszedł z Olympique Marsylia. Od tego czasu zdążył wystąpić w 250 spotkaniach i 147 razy wpisać się na listę strzelców. Tym samym 36-krotny reprezentant Francji został najlepszym napastnikiem w historii Tigres UANL. W obecnych rozgrywkach Andre-Pierre Gignac na murawę wybiegał w 21 spotkaniach, w których w sumie nazbierał dwanaście trafień.

 – To duma, że tu jesteś i zamierzasz tu jeszcze na jakiś czas zostać. Dziękuje ci za dyscyplinę oraz oddanie zespołowi. – mówił do francuskiego piłkarza Alejandro Rodriguez, prezes Tigres.

Były piłkarz Olymique Marsylia ma już w Meksyku dwójkę dzieci i wcześniej wspominał o chęci spędzenia swojej piłkarskiej emerytury w drużynie z Monterrey. Podpisanie przedłużenia umowy może być ostatecznym krokiem w stronę spełnienia tej obietnicy. Należy również przypomnieć, że Gignac ma już na karku 35 lat, więc decyzja o pozostaniu w Tigres przez kolejne trzy lata, może być decydująca jeżeli chodzi o zakończenie jego kariery.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *