Czy Bellerin odejdzie z Arsenalu?

Jak donosi “ESPN” Hector Bellerin ma odejść z londyńskiego klubu w letnim okienku transferowym. Jeszcze nie wiadomo kto może być przyszłym pracodawcą hiszpańskiego prawego obrońcy.

O zmianie klubu 25-latka mówiło się już pół roku temu. Jednak po negocjacjach z Mikelem Artetą zawodnik zdecydował się pozostać w ekipie “Kanonierów” na przynajmniej jeszcze jeden rok. Mimo tego coraz częściej mówi się, że najlepszym rozwiązaniem zarówno dla Bellerina, jak i dla angielskiego klubu będzie jego odejście już w letnim okienku transferowym.

Wcześniej prawego obrońcę wiązano z takimi klubami jak PSG, Barcelona czy Manchester United. Jednak teraz nie wiadomo, czy te klubu nadal byłyby zainteresowane usługami hiszpańskiego piłkarza. Warto tutaj przypomnieć, że jednym z ostatnich nabytków mistrzów Francji jest Alessandro Florenzi, który dobrze sprawdza się na boku obrony w paryskim klubie. Szeregi ekipy z Katalonii zasilił natomiast Sergino Dest. Dwudziestoletni Amerykanin również nie może narzekać na aprobatę wśród kibiców. Podobnie sprawa wygląda w ekipie “Czerwonych Diabłów”, która ściągnęła Aarona Wan-Bissakę. Zatem patrząc na to zestawienie, obecność Bellerina w którymkolwiek z tych zespołów wydaje się zbędna. Na dalsze działania ze strony samego zawodnika, jak i właścicieli Arsenalu przyjdzie nam poczekać kilka miesięcy.

Obecny kontrakt obowiązuję 4-krotnego reprezentanta Hiszpanii do końca czerwca 2023 roku.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *