

Giggs: Mówiło się o transferze do Interu
Ryan Giggs w wywiadzie dla goal.com poopowiadał o przeszłości związanej z Manchesterem United. Walijczyk przyznał, że jego usługami zainteresowany był Inter Mediolan.
Były pomocnik oznajmił, że odejście Davida Beckhama z Manchesteru United w 2003 roku spowodowało to, że Giggs przez całą karierę bronił barw klubu z Old Trafford.
- Jako piłkarz, zawsze szukasz nowych wyzwań. Ja zawsze szukałem jakiegoś celu przed rozpoczęciem sezonu. Mogła to być obrona tytułu mistrzowskiego, odzyskanie pucharu czy walka w Lidze Mistrzów. Zawsze jest jakieś wyzwanie.
- W okolicach sezonu 2002/2003, kiedy David odszedł, mówiło się o moim potencjalnym transferze do Interu Mediolan. Nie słyszałem o konkretach, ale nie zanotowałem najlepszego początku rozgrywek. Wówczas dużo się mówiło o możliwym odejściu jednego z nas.
- David ostatecznie odszedł, a ja byłem najbliżej transferu. Nigdy jednak nie chciałem odchodzić. Chciałem szukać nowego wyzwania każdego roku. Byłem częścią zespołu, dla którego uwielbiałem grać - zakończył selekcjoner reprezentacji Walii.
-
Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik
Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59
-
PolecaneOficjalnie: Chelsea ma nowego pomocnika
Kamil Gieroba / 3 czerwca 2025, 12:07
-
La LigaReal Madryt będzie miał nowego stopera. Padło "Here we go"
Kamil Gieroba / 17 maja 2025, 12:00
-
Plotki transferoweDejan Kulusevski może wrócić do Serie A, ale nie do Juventusu
Victoria Gierula / 5 kwietnia 2025, 16:16
-
Plotki transferoweAssane Diao znalazł się na celowniku klubów z Premier League
Victoria Gierula / 3 kwietnia 2025, 17:52
-
Plotki transferoweJoao Felix musi szukać szczęścia gdzieś indziej. AC Milan nie wykupi go latem
Victoria Gierula / 1 kwietnia 2025, 16:16