www.telegraph.co.uk

Ostatnia słabsza dyspozycja Garetha Bale’a doprowadziła do spekulacji o zmianie klubu przez Walijczyka. Dziennikarze już zaczęli typować, do jakiego klubu przeniesie się obecny skrzydłowy Realu Madryt. Niestety dla ludzi lubiących spekulacje, agent Bale’a Jonathan Barnett zaprzeczył plotkom o jego odejściu z drużyny Królewskich.

Walijczyk nie gra ostatnio najlepiej, a większość mediów na czele z Royem Keanem dosłownie zrównała go z błotem za okropny występ w Turynie z Juventusem. Mimo całej krytyki, według agenta piłkarza, Gareth Bale ciągle jest postrzegany przez Florentino Pereza, jako przyszłość zespołu z Santiago Bernabeu. Agent jest również pewny, że jego klient za rok ciągle będzie występował w koszulce z herbem Realu Madryt, co potwierdził w tej wypowiedzi: “Przyszłość Garetha to Real. W swoim pierwszym roku wygrał Ligę Mistrzów oraz Puchar Hiszpanii, a teraz gra w półfinale Ligi Mistrzów. Czemu miałby odchodzić?”

Gareth Bale przeniósł się do zespołu z Madrytu latem 2013 roku i od tego momentu zdobył 39 goli i zanotował 30 asyst. Jeśli agent piłkarza mówi to, co ma na myśli to można spodziewać się, że ten dorobek jeszcze się powiększy.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *