Franck Kessie po sezonie dołączy do Barcelony
Kilka dni temu informowaliśmy Was o prawdopodobnym transferze piłkarza Milanu do Barcelony.
ZOBACZ TAKŻE >>> https://pilkarskiswiat.com/franck-kessie-w-barcelonie/
Dziś wiemy, że Franck Kessie od przyszłego sezonu reprezentował będzie barwy drużyny występującej w La Lidze. 25-latek doszedł do porozumienia w kwestii wynagrodzenia oraz długości kontraktu z nowym pracodawcą.
Według Sky (SempreMilan.it) reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej podpisał czteroletnią umowę z Barceloną, a następnie udał się do Katalonii na badania medyczne. Po sezonie Kessie opuści Serie A (za darmo) i dołączy do Barcelony, z którą związał się kontraktem do 2026 roku.
U nowego pracodawcy Franck zarabiał będzie siedem milionów euro rocznie, co stanowi podwyżkę o prawie 2 miliony. Po pięciu latach spędzonych w Mediolanie, Franck przeniesie się na Camp Nou, gdzie trwa odbudowa wielkiej potęgi pod wodzą Xaviego. Warto przypomnieć, że Rossoneri pozyskali Iworyjczyka w 2017 roku z Atalanty. Od tego momentu rozegrał 214 spotkań zdobywając w nich 36 bramki oraz notując 16 asyst.
-

AktualnościYorel Hato w Chelsea: Młody obrońca podpisuje długoterminowy kontraktDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 16:00
-

AktualnościDouglas Luiz bliski powrotu do Premier League - Nottingham Forest zainteresowaneDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 14:23
-

AktualnościBryan Zaragoza na wypożyczeniu w Celta VigoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 13:36
-

AktualnościLuka Jović blisko powrotu do La Ligi z OviedoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 12:32
-

AktualnościTransfer Luisa Diaza do Bayernu Monachium potwierdzony!Damian Nowacki / 30 lipca 2025, 15:07
-

AktualnościManchester United blisko transferu Xavi Gery z ValenciiDamian Nowacki / 24 lipca 2025, 13:51









































