

Fortuna 1. Liga: Tomasz Loska na dłużej w ekipie „Słoników”
Dobra praca Tomasza Loski na linii bramkowej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza została dostrzeżona przez włodarzy. Na oficjalnej stronie klubu pojawił się komunikat o wykupieniu golkipera, który był wypożyczony z Górnika Zabrze.
Między innymi dzięki świetnej postawie bramkarza w rundzie wiosennej Fortuna 1. Liga popularne "Słoniki" miały szanse awansować do PKO BP Ekstraklasy, poprzez występy w barażach. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego ulegli jednak w pierwszym meczu Warcie Poznań. Kibice zainteresowani polskim futbolem doskonale znają możliwości Tomasza Loski, ponieważ przez kilka sezonów grał w wyżej wspomnianym Górniku. Z tą ekipą wywalczył w kampanii 2016/17 promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej. Przez wielu ekspertów był chwalony za swoje interwencje oraz zaangażowanie.
O grę w pierwszym składzie drużyny z Małopolski będzie musiał walczyć z takimi bramkarzami, jak Dominik Kakolewski czy Krystian Baroszek. Sympatycy "Słoników" o formie Loski będą mogli się najprawdopodobniej przekonać 22. sierpnia, ponieważ na ten termin wyznaczono rywalizację z Bytovią w ramach 1/32 Pucharu Polski.
Źródło: oficjalna strona internetowa Bruk - Bet Termaliki Nieciecza, własne
-
AktualnościRobert Lewandowski ma pięć ofert. Czeka na wybory w Barcelonie przed ostateczną decyzjąDamian Nowacki / 12 lutego 2026, 20:34
-

AktualnościRobert Lewandowski blisko MLS? Chicago Fire proponuje dwuletni kontraktDamian Nowacki / 10 lutego 2026, 15:43
-

AktualnościYorel Hato w Chelsea: Młody obrońca podpisuje długoterminowy kontraktDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 16:00
-

AktualnościDouglas Luiz bliski powrotu do Premier League - Nottingham Forest zainteresowaneDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 14:23
-

AktualnościBryan Zaragoza na wypożyczeniu w Celta VigoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 13:36
-

AktualnościLuka Jović blisko powrotu do La Ligi z OviedoDamian Nowacki / 31 lipca 2025, 12:32




































