Fortuna 1 Liga: Radosław Sobolewski podał się do dymisji
Radosław Sobolewski zdecydował się podać do dymisji, po tym jak w piątek Wisła Kraków uległa z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (1:2) w 17. kolejce Fortuna 1 Ligi.
- Podczas konferencji prasowej po meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków do dymisji podał się trener Białej Gwiazdy - Radosław Sobolewski. Ostateczne decyzje zostaną podjęte po spotkaniu z Prezesem klubu - czytamy w komunikacie Białej Gwiazdy.
Krakowski klub zajmuje ósmą lokatę w lidze. Awans jest priorytetem drużyny, która utknęła już drugi sezon na drugim poziomie rozgrywkowym.
- Jest naprawdę bardzo dużo złych emocji wokół zespołu, więc mam nadzieję, że moje odejście może pewną sytuację wokół drużyny i klubu uspokoi. Chciałbym podziękować za wsparcie. Ze swojej strony zawsze dawałem z siebie wszystko, co miałem najlepsze - wytłumaczył krótko Sobolewski, cytowany w portalu "gazetakrakowska.pl".
Wisła w czwartek podejmie Stal Rzeszów (godz. 18;00) w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Kibice od dawna domagali się zwolnienia Sobolewskiego, którego wspierał prezes Jarosław Królewski.
Przedstawiamy komunikat klubu https://t.co/jyoRVAQEoC
— Wisła Kraków (@WislaKrakowSA) December 1, 2023
-

AktualnościPedro Neto w kręgu zainteresowań Barcelony - uniwersalny skrzydłowy ChelseaNowacki / 13 marca 2026, 17:43
-


AktualnościSemenyo i Guardiola nagrodzeni w Premier League za luty. Solanke z bramką miesiąca za "skorpiona"Nowacki / 13 marca 2026, 16:55
-


AktualnościBorussia Dortmund rozstaje się z Niklasem Süle i Salihem Özcanem - kontrakty nie będą przedłużaneNowacki / 13 marca 2026, 16:22
-


AktualnościIbrahima Konaté skłonny podpisać nową umowę z Liverpoolem - rozmowy przebiegają konstruktywnieNowacki / 12 marca 2026, 16:51
-

AktualnościSantiago Bernabéu niemal pewnym gospodarzem Finalissimy: Hiszpania zmierzy się z Argentyną 27 marcaNowacki / 12 marca 2026, 16:02
-

AktualnościValverde hat‑trick i radość w Madrycie: Zidane, Mbappé, Bellingham i kontuzjowany Rodrigo reagują na zwycięstwo 3:0 z Manchesterem CityNowacki / 12 marca 2026, 15:21































