Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza ma nowego defensora

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Ekipa Bruk-Bet Termaliki Nieciecza udowadnia od pierwszych kolejek Fortuna 1.Liga 2020/21, że zamierza ostro zawalczyć o bezpośrednią promocję do najwyższej klasy rozgrywek. Włodarze tego klub wciąż jednak poszukują odpowiednich wzmocnień. Kilkanaście minut temu, na oficjalnej stronie internetowej powyższej drużyny pojawił się komunikat o zatrudnieniu Jana Klimka.

Umowa zawarta na trzy lata to sygnał, że włodarze wierzą w dalszy progres 19-letniego zawodnika. Nowy nabytek popularnych “Słoników” jest graczem, który miał już szansę przedstawić swoje możliwości kibicom z województwa małopolskiego. Jego poprzednim pracodawcą była Garbarnia Kraków. W barwach wspomnianego teamu rozegrał sześć spotkań na poziomie drugiej ligi, a w obecnym sezonie mógł się cieszyć ze zdobycia jednego gola. Pierwsze, swoje “szlify” piłkarskie zbierał w młodzieżowych grupach Lecha Poznań. Dobra praca została dostrzeżona przez scoutów innych ekip.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza należy do grona faworytów obecnych rozgrywek na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. W przeciągu siedmiu kolejek, klub zdołał zgromadzić osiemnaście oczek. W tej materii lepszy jest tylko Łódzki Klub Sportowy, który jeszcze nie stracił punktów.

Źródło: oficjalny serwis internetowy Bruk-Bet, portal Transfermarkt, własne.

 

 


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *