

Flamini wróci do Włoch?
Reprezentant Francji jest gorącym kąskiem na rynku transferowym. Po odejściu z Arsenalu 32-latek ma wrócić na Półwysep Apeniński.
Do końca września kluby mogą zakontraktować wolnych zawodników. Jednym z nich jest były pomocnik Kanonierów. The Guardian informuje, że Francuzem zainteresowane są cztery kluby. Najbardziej konkretne wydaje się Crystal Palace, które straciło Michaela Jedinaka i poszukuje zastępcy. Oprócz Orłów o piłkarza zabiega Olympiakos Pireus. Oba te kluby będą jednak musiały powalczyć o podpis Flaminiego z włoskimi klubami.
Najbardziej konkretny jest AC Milan, w którym Mathieu spędził pięć sezonów i zaliczył prawie sto występów. Piłkarz jest w miarę tani i wie, jak grać we włoskiej lidze. Takie doświadczenie z pewnością przyda się Rossonerim. Oprócz klubu z San Siro o piłkarza zabiega Roma, której nie udało się wypożyczyć Jacka Wilshere'a i szuka zastępcy Miralema Pjanicia.
-
AktualnościOficjalnie: Simone Inzaghi znalazł nowego pracodawcę
Wiktor Palmowski / 5 czerwca 2025, 19:11
-
Plotki transferoweManchester City rusza z transferami. Będzie nowy pomocnik
Kamil Gieroba / 4 czerwca 2025, 11:59
-
PolecaneOficjalnie: Chelsea ma nowego pomocnika
Kamil Gieroba / 3 czerwca 2025, 12:07
-
AktualnościOficjalnie: Cruz Azul z Pucharem Mistrzów CONCACAF
Wiktor Palmowski / 2 czerwca 2025, 18:11
-
1. liga polska typyOficjalnie: Wisła Płock wraca do ekstraklasy!
Wiktor Palmowski / 1 czerwca 2025, 20:37
-
BundesligaOficjalnie: Tah w Bayernie Monachium
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 21:36